لا اقسم بهذالبلد

حکایت من و تو حکایت این شهر است.  حکایت این شهر که بعد از این همه سال نه پیر می شود نه غبار می گیرد. حکایت این شهر. . .  انگار قصه ماست مهتاب، قصه من و تو، با همه گوشه های دنج و خاطرات  یکنفره اش.  خاطرات تنها من، تنها تو. . .

حکایت ما حکایت غریبی است مهتاب ؛ حکایت این شهر که نه کهنه می شود نه غبار می گیرد...  بعد چند سال که بیایی و گوشه گوشه اش را سرک بکشی انگار سر می زنی به سالهای خوب. به سالهای خوب . انگار بعد از این همه سال، این همه روز، من در آن سالخورده می شوم ، او تنها جوان شده است ...  

shab.JPG
/ 9 نظر / 22 بازدید
سيد حبيب

خوابهای من حالا عروس شهر های جهانند.. سلام ایمان .. سال نوت مبارک .. منو یادت هست اخوی ..

پرهام

چقدر توی عکست، شبها، تنها قدم زده ام! موافقم که "انگار بعد از این همه سال، این همه روز، من در آن سالخورده می شوم، او تنها جوان شده است..."

واقف

سلام/ عين چيزهايي كه در ذهنم مي‌گذرد/ عين همان عكس...

سوسن جعفری

سلام دکتر سرباز عزیز. خوبین؟ درس و مشق چطوره؟ روبه‌راهین؟ شکر ... سال نو مبارک ... موفق باشید و سربلندتر از همیشه که بودید.

محمد

یادته می گفتی ما بلد نیستیم مثل این بچه ها بنویسیم... دلم برات تنگ شده...

فرزاد

اگر تمام عمرمطالعه کرده و درس خوانده باشید از کرده پشیمانید که چرا در کسب مال نکوشیده و ذخیره پیری جمع نکرده اید اگر تمام عمر پی کسب مال رفته باشید باز هم پشیمانیدکه چرا دنبال علم و هنر نرفتید اگر تمام عمر به زهد و تقوا گذرانده باشیدبر عمر گذشته تاسف می خورید که چرا در پی طاعت نرفته اید و اگر تمام عمر در طلب کسب لذت بوده اید باز هم پشیمانید که چرا در پی طاعت نرفتید.یعنی در هر حال به گذشت ایام تاسف می خورید و آرزویتجدید عمر بر باد رفته را می کنید تنها در یک مورد است که بدون آه و تاسف از گذران عمر راضی هستید و اگر تجدید شوددوباره در همان راه قدم می گذارید وآن وقتی است که در این دوران هر چه بیشتر امکان داشته دنبال عشقتان بوده اید یعنی قدم در راه نیل به هدف اصلی گذاشته اید. دکتر علی پریور

نیره

سلام . سال نو مبارک... واسه این زنگ زدگی راه چاره هم سراغ دارید؟

حمید

با تو همشهری بودن نصیب ما نشد ولی ما کنارتیم همین‌جا توی شهر بغلی!